Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

TATİLCİNİZ TURİZM 2018 yılında kurulan Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.

Biz, hayallerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olmak için buradayız. TATİLCİNİZ TURİZM olarak, seyahat deneyiminizi unutulmaz kılmak için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı turlar, otel rezervasyonları, grup etkinlikleri, okul gezileri, şirket etkinlikleri ve VIP turlar ile seyahatinizi özel ve keyif dolu anlara dönüştürüyoruz.

Vizyonumuz, her müşterimizin özel taleplerini dikkate alarak benzersiz seyahat deneyimleri sunmaktır. Sizlerin unutulmaz anılar biriktirmeniz için özenle tasarlanmış turlarımızla, dünyanın en güzel ve ilgi çekici noktalarını keşfetmenizi sağlıyoruz. Misyonumuz, seyahat etmeyi seven herkes için en iyi hizmeti sunmak ve unutulmaz bir tatil deneyimi sağlamaktır.

TATİLCİNİZ TURİZM olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla her adımınızı destekliyor, seyahatiniz boyunca konforunuz için çaba gösteriyoruz. Alanında uzman rehberlerimiz ve deneyimli ekibimizle, her ayrıntıyı özenle düşünerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

Siz de TATİLCİNİZ TURİZM ailesine katılın ve hayatınızın tatilini yaşayın. Bizimle birlikte seyahat etmek, dünyayı keşfetmenin ve unutulmaz anılar biriktirmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Haydi, hayal ettiğiniz tatil için bize katılın ve TATİLCİNİZ TURİZM ile unutulmaz anılar biriktirin!

Whatsapp Hattımız
0(552)285 4982
Hemen Arayın
0(850) 840 3303
Whatsapp 0(850) 840 3303