Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sofya Plovdiv Turu / 1 Gece 2 Gün / İstanbul Kalkışlı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün

  İSTANBUL - EDİRNE - SOFYA

  23:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  23:30 - Mecidiyeköy Polat Holding Önü
  00:00 - Bakırköy Ömür Alış Veriş Merkezi

  Önünden hareketle Çorlu - Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Haskova -Plovdiv-Sofya karayolu takip edilerek Sofya'ya yolculuk. Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve gümrük geçiş süreleri dahilinde sekiz saattir sürmektedir.

 • 2. Gün

  SOFYA

  Sabah saatlerinde Sofya`ya varışımızın  ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca Ulu Önder Atatürk'ün Yeniçeri Elbisesi ile katılmış olduğu ünlü balonun yapıldığı Ordu Evini de görüyoruz. Şehir turu sonrası serbest zaman akşam konaklama otelimizde.Dileyenmisafirlerimiz yerel Restoran`da düzenlenecek olan Bulgar Tavernası turuna katılabilirler.                                                                          
  Ekstra Tur: Bulgar Tavernası: 40 Euro Bulgaristan'ın otantik bir restoranında alacağımız akşam yemeğimizde enfes Bulgar yemeklerinin tadına, yerel müzisyenlerin çalacağı Bulgar müzikleri eşliğinde bakacak ve unutulmaz bir Bulgar Gecesi yaşayacağız

 • 3. Gün

  SOFYA - PLOVDİV (Filibe) - EDİRNE - İSTANBUL

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan Plovdiv, uzun geçmişinde İslam-Türk kültürüne büyük hizmetler sunmuştur. 4000 yıl önceden beri yaşamın devam ettiği şehirdir. Mükemmel modern ve eski çağların mimarisini birleştiren yer. En ilgi çeken Eski Plovdiv adında şehrin en eski bölümü - NÖBET TEPE üzerinde bulunuyor. Bizans, Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri görme olanağımız olacak. Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek. Argır Kuyumcuoğlu'nun evi (etnografya müzesine çevrilmiş), Plovdive özel en mükemmel simetrik ev örneği, Balabanov evi (orijinal ev düzenlemesiyle, günümüzde her türlü kültüler faaliyete ev sahipliği yapıyor) ve Georgi Mavridi´nin evi. Eski Roma çağından kalma Antik amfi tiyatro - bir sonraki görülmeye değer yer. Djumaya camisi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken eski yapıt. Plovdiv´in en eski kiliseleri de göreceğimiz yerler - Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya. Alışveriş ve şehri dilediğinizce gezebilmeniz için serbest zaman. Gezimiz sonrasında azınlık Türklerinin yoğun olarak yaşadığı Haskova şehrinin içerisinden panoramik olarak geçtikten sonra Türkiye`ye hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde gümrük kapısına geliyoruz. Önce Bulgaristan daha sonra Kapıkule Türk Sınır kapısındaki pasaport, gümrük işlemleri ve free shops alış verişinden sonra Türkiye ye giriş yapıyoruz. Çorlu yolu üzerinden gece İstanbul`a ulaşarak, misafirlerimizi almış olduğumuz noktalarda bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüsleri ile ulaşım
*Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
*3*ve4* Otellerde oda kahvaltı konaklama
*Programda belirtilen panoramik şehir turları.
*Şehir vergisi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
*Otelde alınan ekstralar.
*Tüm kişisel harcamalar
*İlk gün sabah kahvaltısı
*Tüm Öğle ve aksam yemekleri.
*Bulgaristan Vizesi 140 Euro (Yeşil Pasaport veya Schgen vizesi Sahipleri Vizeden Muaftırlar).
*Yurtdışı çıkış harcı  150 TL.
*Yurtdışı seyahat sağlık sigortası 10 euro

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 35 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

Vize Bilgileri

Yorumlar


Whatsapp Hattımız
0(552)285 4982
Hemen Arayın
0(850) 840 3303
Whatsapp 0(850) 840 3303