Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Selanik Kavala Turu / 1 Gece 2 Gün / İstanbul Kalkışlı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün

  İstanbul - İpsala
  Siz konuklarımızı belirlenen yerlerden karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ - Keşan - İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

   

 • 2. Gün

  Kipi - Kavala - Selanik
  Türk (İpsala) ve Yunan (Kipoi) sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk. Sabah saatlerinde dinlenme tesisinde ekstra kahvaltı molası. Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Helexpo International Fuar Alanı, Döner Kule, Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panoramik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme. Selanik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak taverna turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. NOT: Dileyen Misafirlerimiz ile Extra Düzenlenecek Olan Taverna Turuna Katılabilirler : 45 Euro

   

 • 3. Gün

  Selanik - Kavala - İstanbul
  Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket. İki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk. Kipoi ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

   

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş&dönüş Ulaşım.
*Perintos Hotel, vb. otellerde Oda Kahvaltı Konaklama.
*Rehberlik hizmetleri.
*Mesleki sorumluluk sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar.
*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),
*Schengen vize ve hizmet bedeli 160 € dur.
*Anlaşmalı Plaj girişleri ücretsizdir. Yeşil Pasaporta vizesizdir
Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz

 

Ek Bilgiler

(Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)

İptal Şartları

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 35 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

Vize Bilgileri

Yorumlar


Whatsapp Hattımız
0(552)285 4982
Hemen Arayın
0(850) 840 3303
Whatsapp 0(850) 840 3303